مرحله اول ثبت نام در بروکر آمارکتس

خوشبختانه روند ثبت نام در آمارکتس ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. با توجه به اینکه وبسایت آنها به زبان فارسی است به راحتی با پرکردن چند فرم می توانید افتتاح حساب خود را انجام دهید. بروی ثبت نام کلیک کنید .

1 – به صفحه اصلی بروکر منتقل می شوید. در سمت چپ تصویر می توانید فرم زیر را ببینید.

 

دقت کنید فرم فقط باید با حروف لاتین تکمیل شود.

 1. نام خود را وارد کنید
 2. نام خانوادگی خود را وارد کنید
 3. آدرس ایمیل خود را بنویسید
 4. پرچم ایران را انتخاب کنید و شماره موبایل خود را بدون صفر وارد کنید
 5. پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 6. کد معرف را وارد نمایید.
 7. به طور پیشفرض تیک قبول قوانین و مقررات خورده است. آنها را مطالعه کنید.
 8. روی دکمه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید.

 

2 – بعد از کلیک پیغامی حاوی شماره حساب شما از نوع استاندارد و کلمه عبور خواهید دید. همچنین همزمان برای شما 3 ایمیل از طرف بروکر ارسال می شود. ایمیل اول حاوی نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به کابین شخصی شما در آمارکتس است. ایمیل دوم شامل اطلاعات حساب معاملاتی شما . ایمیل سوم هم برای تایید ایمیل. برای ورود به کابین شخصی ایمیل حاوی اطلاعات کابین شخصی را باز کنید. اطلاعاتی شبیه تصویر زیر را خواهید دید. روی دکمه ورود به کابین شخصی کلیک کنید و با استفاده از آدرس ایمیل و کلمه عبوری که برای شما ارسال شده لاگین کنید.

 

مرحله دوم ثبت نام، تایید آدرس ایمیل

1 – بعد از ورود به کابین شخص با پیغامی شبیه تصویر زیر مواجه خواهید شد. از شما خواسته می شود برای تکمیل ثبت نام در بروکر آمارکتس 3 مرحله ساده را انجام دهید. ابتدا تایید آدرس ایمیل، مانند تصویر روی گزینه تایید ایمیل کلیک کنید.

 

2 – به ایمیلی که در ابتدای کار با عنوان تایید آدرس ایمیل برای شما ارسال شده بود مراجعه کنید و روی دکمه “تایید کنید” کلیک کنید. با این کار آدرس ایمیل شما تایید می شود و پیغامی شبیه شکل زیر دریافت خواهید کرد. اگر ایمیل را دریافت نکردید می توانید دکمه “ایمیل را دوباره ارسال کن” را کلیک کنید.

3 – روی دکمه Confirm کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید. در مرحله بعد باید شماره موبایل خود را تایید کنید.

 

مرحله سوم ثبت نام ، تایید شماره موبایل

بعد از تایید آدرس ایمیل و زدن دکمه Confirm به کابین شخصی منتقل می شوید. حالا با کلیک روی گزینه “تایید تلفن” به صفحه زیر بروید:

در این قسمت اگر شماره موبایل شما صحیح است روی دکمه “تایید” کلیک کنید. در غیر اینصورت می توانید شماره جدیدی وارد کنید و شماره موبایل خود را تغییر دهید. با زدن دکمه تایید، کدی به موبایل شما پیامک می شود. آن کد را در کادر مشخص شده وارد کنید و دکمه “ارسال کد” را بزنید. در صورتی که کد صحیح باشد به کابین شخصی خود منتقل می شوید و گزینه “تایید تلفن” تیک خواهد خورد.

 

مرحله چهارم ثبت نام، احراز هویت در بروکر آمارکتس

1 – بعد از انجام این مرحله و تایید بروکر، ثبت نام شما در بروکر آمارکتس تکمیل خواهد شد. روی گزینه “تایید هویت” کلیک کنید.

 

2 – با صفحه ای شبیه شکل زیر مواجه خواهید شد. در این صفحه کافی است تصویر کارت شناسایی و کارت بانکی خود را آپلود کنید. برای مدرک شناسایی می توانید از کارت ملی، پاسپورت، گواهینامه و شناسنامه استفاده کنید.

 

توضیحات فیلدهایی که باید پر شوند:

 1. نام
 2. نام خانوادگی
 3. تاریخ تولد به میلادی (برای تبدیل می توانید از bahesab.ir استفاده کنید)
 4. شماره ملی
 5. تاریخ صدور گذرنامه و برای سایر موارد تاریخ تولد خود به میلادی را وارد کنید
 6. جنسیت
 7. روی کادر کلیک کنید و تصویر کارت شناسایی خود را انتخاب کنید.

 

حالا کافی است روی دکمه “ارائه فایل و مدارک” زیر کادر نارنجی کلیک کنید. درصورت عدم بروز خطا با پیغامی مبنی بر دست بررسی بودن مدارک مواجه خواهید شد. روی کادر نارنجی کلیک کنید و تصویر کارت بانکی خود را بارگذاری کنید. سپس روی دکمه “ارائه فایل و مدارک” کلیک کنید. مدارک شما معمولا ظرف مدت 24 ساعت بررسی و تایید خواهند شد. پس از تایید مدارک برای شما ایمیلی ارسال خواهد شد.

نکته متفاوتی که در آمارکتس وجود دارد این است که برای احراز هویت نیازی به ارائه مدرک محل سکونت ندارید. با توجه به اینکه اکثر دوستان در تهیه این مدرک مشکل دارند این کار آمارکتس کمک خوبی به این گروه از کاربران است. حالا شما یک حساب از نوع استاندارد نیز دارید. در صورت نیاز به افتتاح حساب از انواع دیگر مثل افتتاح حساب دمو می توانید از داخل کابین شخصی خود اقدام کنید.