بروکر opofinance ، بروکری تازه تاسیس از سال 2021 هست که اخیرا نام خود را در بین تریدرها و سرمایه گذاران ایرانی، بسیار مطرح کرده است.
لینک پبت نام راحت اپوفایننس با پشتیبانی 24 ساعته فارسی و بهترین خدمات و کمترین اسپرد و کمیسیون

https://myaccount.opofinance.com/links/go/407

با پبت نام در بروکر اپوفایینس با لینک بالا می توانید از خدمات و ربات های ما به رذایگان استفاده کنید

بروکر اوپو فاینانس که برخی آن را با نام سابق اوپو فارکس نیز میشناسند، به دلیل همکاری کردن با سایت و سیستم کپی تریدینگ فیبودا ، تنواسته توجه بسیاری را به خود جلب کند که اکنون با رونمایی از سیستم سوشیال ترید خود مارکت را شگفت زده کرده است.اکنون نیز تنها بروکر و جز اولین بروکرهایی است که همه تیک های خود در سوشیال مدیا ها مانند توییتر و اینستاگرام و …گرفته است و در سال 2022 بهترین بروکر جهان در نمایشگاه اکسپو دبی لقب گرفت

اعتبار بروکر اوپو فاینانس

بروکر اوپو فایننس در کشور سنت وینسنت ثبت شده است. البته تمام بروکرهای تازه تاسیس، چنین مشکلی را دارند. اوپو فایننس یا اپوفارکس شاید از روی فشارهای روانی امنیتی که از سمت مشتریان وارد میشود، در صفحه اول سایت خود، عبارت بروکر رگوله شده را آورده که مدتی است رگوله معتبر از انگلیس و رگوله FSA جز رگوله‌های آفشور است را گرفته است و با توجه به عضویت بروکر اوپو در Financial Commission ، هر شکایت از بروکر که حق با مشتری باشد، تا سقف بیست هزار یورو، بیمه و ساپورت خواهد شد. به هر صورت امیدواریم که اوپو فایننس بتواند از پس چالش های امنیتی برآید و حمایت رگولاتورها رو بیشتر کند.

 

 

دفتر مرکزی بروکر اوپو فایننس

دفتر مرکزی کارگزاری اوپو فارکس در کشور قبرس قرار دارد.

سابقه بروکر اوپو فارکس چقدر است؟

بروکر اوپو فایننس در سال 2021 تاسیس شده و یک بروکر تازه تاسیس به حساب می آید. بروکرهایی که زیر 5 سال سابقه فعالیت دارند، با چالش جلب اعتماد مشتریان روبرو هستن و قضاوت در مورد امنیت بروکرهای تازه تاسیس، اصلا کار ساده ای نیست. امیدواریم که بروکر اوپوفایننس بتواند از پس این چالش تا رسیدن به سابقه 5 سال کار، بر بیاید.

 

افتتاح حساب Standard در بروکر اوپو فایننس

در حساب استاندار اوپو فایننس میتوانید از لوریج 1:500 بهره ببرید. برای افتتاح حساب استاندارد اوپو فارکس باید حداقل 100 دلار، حسابتان را شارژ کنید. در این حساب حداقل اسپرد از 1.8 پیپ شروع میشود و هیچ کمیسیونی از تریدر گرفته نخواهد شد.

 

افتتاح حساب ECN در بروکر اوپو فاینانس

این حساب نیز به مانند حساب استاندارد با حداقل واریزی 100 دلار افتتاح میشود. اسپرد حساب ای سی ان در بروکر اوپو فاینانس از 0.8 پیپ و بصورت شناور شروع میشود. اسپرد این حساب به نسبت حساب استاندارد پایین تر است و اما 6 دلار کمیسیون در هر لات از معاملات تریدر کسر خواهد شد. بهتر بود در حساب ECN اوپو فاینانس اسپرد پایین تری را لحاظ میکرد.


افتتاح حساب ECN PRO در بروکر اوپوفایننس

در این حساب هیچ اسپردی از تریدر گرفته نمیشود و اسپرد این حساب کاملا صفر است. کمیسیون در نظر گرفته شده برای این حساب نیز فقط 4 دلار در هر لات است. این حساب بسیار به صرفه و عالی به نظر میرسد اما برای افتتاح حساب ای سی ان پرو، باید حداقل 10000 دلار واریز به حساب خود در اوپوفایننس کنید.

 

افتتاح حساب کپی ترید یا سوشال ترید در بروکر اوپوفاینانس

باید این حساب را به عنوان محبوبترین حساب در اوپوفاینانس معرفی کنیم. شاید دلیل محبوبیت و شهرت بروکر اوپوفاینانس نیز بخاطر قابلیت های این حساب است. حساب کپی ترید اوپوفاینانس که با حداقل 200 دلار واریزی افتتاح میشود، قابلیت اتصال به سیستم کپی تردینگ سایت فیبودا را دارد.در واقع این حساب پل ارتباطی تریدرهای ایرانی با سایت فیبودا است که بسیاری از حرفه ای ترین معامله گران دنیای فارکس در آن مشغول به ترید هستند. سرمایه گذاران میتوانند با استفاده از حساب های فیبودا، معاملات حرفه ای ترین تریدرهای فارکس را در حساب خودشان کپی و اعمال کنند . در ادامه این مقاله بیشتر راجب این قابلیت از بروکر اوپو توضیح داده شده است.

 

حساب اسلامی در بروکر اوپوفاینانس

اگر تمایل به استفاده از حساب اسلامی یا همان حساب هایی که در آنها نیاز به پرداخت سوآپ شبانه نیست، دارید، بروکر اوپوفاینانس این قابلیت را نیز برای شما فراهم کرده است. برخی از حساب های این بروکر، سوآپ فری یا بدون سوآپ هستند.

واریز و برداشت در بروکر اوپوفایننس

چند راه مختلف برای واریز و برداشت در اوپوفایننس تعریف شده است که شاید راحت ترین راه نقل و انتقال پولی در این بروکر را، روش ریالی به واسطه صرافی تاپ چینج دانست. با سرویس های انتقال دهنده پول دیجیتال همچون وبمانی ، پرفکت مانی و … نیز امکان انجام ترکنش های مالی را در این بروکر خواهید داشت. با برخی از ارزهای دیجیتال هم میتوانید در اوپوفارکس واریز و برداشت انجام دهید که این نشان میدهد بروکر اوپو از قافله پیشرفت تنوع در نقل و انتقالات پول، عقب نیافتاده و خود را بروکری به روز معرفی کرده است. انجام تراکنش های مالی در بروکر اوپو فایننس، شاید کمیسیون نمیشود.

 

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر اوپو فاینانس چه مدارکی لازم است؟

در بروکر اوپو فاینانس نیز مانند دیگر بروکرها باید آدرس ایمیل و شماره همراه خود را ثبت و تایید نمایید. به منظور دسترسی کامل به تمام امکانات کارگزاری اوپو فاینانس باید تصویر یکی از مدارک شناسایی خودتان را برای بروکر ارسال کنید و همچنین در ادامه از طریق دوربین گوشی یا لپ تاپ خود، تصویری از چهره خودتان را ثبت و برای بروکر ارسال نمایید و در نهایت لازم است که یکی از مدارک تایید آدرس محل سکونتان را هم برای اوپو فایننس ارسال کنید.

 

مدارک مورد تایید بروکر برای آدرس محل سکونت میتوان شامل موارد زیر می باشد:

گردش حساب بانکی که دارای مهر تایید تاریخ و آدرس باشد، تاییدیه سایت AVS.IR ، سند ملک یا وسیله نقلیه که دارای کد رهگیری باشد، برگ سبز خودرو، بیمه نامه که دارای آدرس، مهر و تاریخ باشد و هرگونه مدرک دولتی که به نام شما و دارای آدرس محل سکونت در آن باشد.

نکته : عکس ها باید با دوربین تلفن همراه گرفته شده باشد و scan نباشد

نکته :هریک از مدارک بالا به نام خود موجود نیست می‌توانید مدارک را با نام پدر و یا مادر خود اپلود کنید.

 

دارایی های قابل معامله و ترید در بروکر اوپوفارکس

تمای جفت ارزهای معمول در بازار فارکس، بازار انرژی ها مانند نفت، بازار سهام CFD ، بازار شاخص CFD و بسیاری از ارزهای دیجیتال را میتوانید در بروکر اوپوفایننس معامله کنید. تنوع انواع بازارها در اوپو فارکس، یکی از مزیت های این بروکر است.

 

پلتفرم های معاملاتی بروکر اوپوفاینانس

هر دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 در بروکر اوپو فاینانس فعال است. هرچند اکثر تریدرها با متاتریدر 4 راحت تر هستند اما پیشنهاد میشود که از نرم افزار متاتریدر 5 استفاده کنید زیرا اقدامات محدود کننده ای علیه متاتریدر 4 صورت گرفته و سیاست اینست که در آینده متاتریدر5 بصورت کامل جایگزین متاتریدر 4 باشد. از طریق لینک های زیر میتوانید متاتریدر 5 و متاتریدر 4 دانلود کنید.

 

با چقدر سرمایه میتوان در کاگزاری اوپو فایننس حساب ریل یا واقعی باز کرد ؟

اگر با قصد اینکه خودتان ترید بزنید، در اوپو فاینانس ثبت نام می کنید، با حداقل مبلغ 100 دلار میتوانید یک حساب استاندارد یا ای سی ان را افتتاح نمایید و اگر هم با هدف استفاده از سیستم کپی ترید فیبودا، به اوپو فارکس وارد شده اید، لازم است که حداقل به مبلغ 200 دلار حساب خود را شارژ کنید.

 

کپی تریدینگ در بروکر اوپوفارکس (سوشیال ترید)

خود بروکر اوپو فاینانس سیستم کپی تریدینگ داخلی دارد، تریدرهای بروکر اوپوفایننس می توانند به راحتی، متصل شوند به سیستم قدرتمند سوشیال ترید اپو و از کپی شدن معاملات تریدرهای حرفه ای لذت ببرند! با استفاده از حساب سوشیال ترید، قابلیت کسب درآمد برای افراد تازه کار یا سرمایه گذاران و حتی کسانی که هیچ تجربه ای هم در بازار فارکس ندارد، فراهم می‌شود. در مقاله ای جداگانه، به صورت مفصل، راجه به کپی تریدینگ یا سوشیال ترید و نحوه استفاده از آن صحبت کرده ایم. در مورد اینکه به کدام تریدرها از سایت فیبودا بهتر است متصل شوید هم، شما را راهنمایی و بهترین حساب هایی که مناسب حساب شما باشد را، معرفی خواهیم کرد.