bg_image
نظر مشتریان ربات

نظر تعدادی از مشتریان محصولات ربات رو که محبت زیادی به ما دارند را می توانید ببینید تا با خیال راحت اقدام به تهیه محصولات کنید. مشتاقیم نظر شما عزیزان را هم در این لیست اضافه کنیم.

تصویر

ممنون از این ربات من 3 ماه است که از این ربات بدون ضرر قابل توجهی استفاده می کنم، تمام مدت سود کرده ام. حتی در این زمان‌های پرتلاش که حالت ریسک‌پذیری در بازار به سقوط بیشتر اشاره دارد، EA در کسب سود انعطاف‌پذیر و پایدار بوده است. گذشته از محصول خوب شما ، مراقبت از مشتری فوق العاده است.

فاطمه کیانی

ربات آپادانا گلدن

تصویر

خدمات مشتری بی عیب و نقص بوده است. همه مواردی که تاکنون روی حساب آزمایشی در حال اجرا است و در ماه آوریل به صورت زنده اجرا می شوند اما از این بابت بسیار مطمئن هستند. تا اینجا خوشحالم و همچنین خوشحالم که این کار به طور خودکار از تنظیم sl و tp و تنظیم حساب برای خطر انجام می شود.

هادی حیدری

ربات آپادانا فارکس

تصویر

به عنوان شخصی فعال در حوزه فارکس که از مجموعه‌ های مختلفی استفاده کرده و در این قضایا تجربه دارم باید بگم که شما یکی از بهترین مجموعه‌‌هایی هست که تا به حال معاملات‌ام رو باهاش انجام دادم و به جرأت می‌تونم بگم از معتبرترین مجموعه‌‌ها در ایران هست که با رابط کاربری ساده‌ای که فراهم کرده همه افراد در هر سطحی می‌تونن استفاده کنن.

علیرضا معصومی

ربات آپادانا گلدن

تصویر

زمانی‌که با تیم خوبتان آشنا شدم در ابتدا با برخورد صمیمی و محترمانه‌ی پرسنل روبه‌رو و جذب آن شدم. با کمک و راهنماییهای تیم پشتیبانی توانستم اطلاعتم رو بالا ببرم که در تمام مراحل تیم پشتیبانی همراه من بود.

سارا مقدم

ربات آپادانا فارکس

تصویر

ابزار مدیر معامله و راهنمایی هایی که تو مشاوره راینوتکس گرفتم . با عث شد سودهام بیشتر بشه و دیگه ضررهای بزرگ نکردم . خوشحالم که با راینوتکس آشنا شدم.

افسانه صلواتی

ربات آپادانا گلدن

تصویر

از وقتی از ربات مدیر معاملات استفاده می کنم خیلی کارم دقیق و راحت شده و دیگه نگران مدیریت سرمایه و سیو سود نیستم ، واقعا عالی و بدردبخور هست .

پارسا امیری

ربات آپادانا فارکس