bg_image
سوالات متداول

همه‌ی ما در اولین گام‌های خرید ربات بازارهای جهانی و سرمایه‌گذاری در Forex با سوالات زیادی روبرو می‌شویم. مجموعه ما به تمامی سوالات شما پاسخ داده ایم تا مسیر خرید و کسب درآمد شما را هموار کند. پیش از شروع خرید ربات بصورت پیشرفته ، توصیه می‌کنیم که حتما موارد زیر را مطالعه نموده و دید صحیحی نسبت به این نوع از سرمایه‌گذاری داشته باشید.

چرا ربات فارکس؟

اگر می خواهید در بازار فارکس فعالیت کنید باید بازار را به صورت 24 ساعته مورد برسی قرار دهید وبا توجه به مشغله هایی که همه ما داریم گاها امکان پذیر نیست. پس به یک ابزار برای رصد 24 ساعته بازار و معاملات نیاز داریم. ربات فارکس یک تریدر 24 ساعته بر روی حساب شما می باشد.

ربات ها به چه بروکر هایی سازگار هستند؟

ربات ها در تمام بروکر ها قابل نصب و اجرا هستند.

مزایای ربات فارکس چیست؟

ربات یک تریدر 24 ساعته و به دور از احساسات عمل می کند. مهمترین مزیت ربات فارکس 24 ساعته بودن و احساسی عمل نکردن است.

آیا ربات های فارکس میتوانند سوده باشند؟

هم بله و هم خیر! ربات بستگی به استراتژی دارد که بر آن اساس نوشته شده است. اکسپرت هایی که به صورت مارتینگل هستند ممکن است در کوتاه مدت سود خوبی بدهند اما در بلند مدت ممکن است حسابتان کال مارجین شود. اما اکسپرت های سایت ربات تریدر اتوماتیک فارکس تماما بهینه شده هستند و به بهترین شکل روی حساب شما معامله می کنند.

چطور می توانم نحوه عملکرد ربات ها را مشاهده کنم؟

در سایت ربات تریدر اتوماتیک فارکس در صفحه نتایج کار ربات عملکرد ربات را قرار داده ایم. اما برای برسی ریز عملکردها و استیمنت هر بات به پشتیبانی ما در واتس آپ یا تلگرام پیام دهید.

تضمین کارکرد ربات های فارکس چگونه است؟

ربات فارکس یک استراتژی قدرتمند فارکس است که بر اساس استراتژی کدنویسی و بهینه شده است. لازم به ذکر است هیچ سیستمی در بازار فارکس 100% نیست و احتمال خطا وجود دارد. اما ربات های سایت ربات تریدر اتوماتیک فارکس میتوانند بر اساس گذشته بازار را برسی کنند و بهترین معامله ها را برای شما انجام دهند.

ربات ها در چه محیطی فعال می شوند؟

ربات های سایت در نرم افزار متاتریدر فعال می شوند.

ربات ها اتوماتیک هستند یا نیمه اتوماتیک؟

ربات ها کاملا اتوماتیک هستند و نیاز به هیچ تخصصی جهت فعالیت ندارند.

ربات های فارکس پشتیبانی هم دارد؟

بله تمامی محصولات دارای پشتیبانی، نصب، باگ فیکس و مشاوره رایگان هستند. ضمنا تمامی محصولات برای خریداران قبلی به صورت رایگان آپدیت میشوند.

نحوه خرید به چه صورت است؟

پرداخت جهت تهیه ربات به 3 صورت انجام می شود. 1 - پرداخت ریالی. 2 - پرداخت کارت به کارت . 3- پرداخت از طریق رمز ارز تتر . جهت پرداخت 2 و 3 با پشتیبانی در واتس آپ در ارتباط باشید.

چطور ربات مناسب خود را پیدا کنم؟

ربات مناسب شما به 3 عامل بستگی دارد: 1- میزان سرمایه شما برای ترید. 2-میزان ریسک پذیری. 3-میران سرمایه شما برای تهیه ربات.

نحوه نصب و راه اندازی چگونه است؟

تمامی مراحل نصب و فعال سازی ربات بر عهده ما و تیم پشتیبانی سایت ربات تریدر اتوماتیک فارکس خواهد بود و نیاز به تخصص شخص خریدار نیست.

تصویر

برای اطلاعات بیشتر درباره ربات ها

تصویر
تصویر
تصویر