bg_image
درباره ما

از دیرباز تاکنون در بازارهای سرمایه گذاری ارز دیجیتال از ربات تریدر یا معامله گر در بازار فارکس و سهام استفاده می شده، اما در حال حاضر ۸۰ درصد بازار سهام را این ربات‌ها اداره می‌کنند. استفاده از ربات ها مدتی است که به بازار ها راه پیدا کرده و به دلیل سهولت استفاده از آن ها استفاده می‌شود. در بازار سنتی مالی، زمان های مشخصی برای فعالیت وجود دارد؛ در زمانهای مشخص نوسانات محدودی دارند و در این زمان‌ها تریدر ها می‌توانند معاملات خود را مدیریت کنند. اما بازار رمز ارز در تمامی ساعات شبانه روز فعالیت می‌کند و زمان تعطیلی ندارد. معامله گران در تمام طول شبانه روز باید پای سیستم باشند تا بتواند معاملات خود را با حداکثر سود و کمترین زیان انجام دهند. حضور ۲۴ ساعته در این بازار قطعاً برای هیچ کسی ممکن نیست. پس در این زمان ربات ها به کمک انسان می آیند و این ربات ها به عنوان یک دستیار معاملاتی عمل می‌کنند.

image
تصویر
تصویر
مجموعه ما در یک نگاه

ماموریت

ربات معامله گر این توانایی را دارد که بر اساس الگوریتم های گوناگون، در شرایطی که مورد نظر تریدر است، خرید و فروش را به صورت کاملاً اتوماتیک انجام دهد.

ربات اتوماتیک ترید

ربات تریدر با توجه به الگوریتم‌هایی که سازنده‌ی آن در پیکربندی نرم افزار قرار می‌دهد، کار می‌کند. این ربات‌ها برخلاف تریدرها که گاهی احساسی و هیجانی معامله انجام می‌دهند از احساسات انسانی به دور هستند و به‌طور دقیق بر اساس تحلیل‌های تکنیکال پیش می‌روند. ربات‌ها با توجه به درک و دید سازندگان‌شان به حوزه فارکس در بازار موفقیت کسب می‌کنند و یا ضرر می‌رسانند. اگر شاخص‌ها به‌درستی برای ربات تعیین نشود، روند اشتباه توسط ربات متوقف نخواهد شد. پس دقت تعیین شاخص در این نرم‌افزارها بسیار مهم است.

پردازش داده های با حجم زیاد

یکی دیگر از دلایلی که باید از ربات های معامله گر استفاده کرد این است که، انسان برای پردازش داده ها با محدودیت مواجه است اما استفاده از هوش مصنوعی قابلیت چندین پردازش گیری در زمان بسیار کوتاهی را دارد.